Vezető Java fejlesztő

Partnerünk sokféle IT területtel foglalkozó magyar vállalat. Egészen az ügyviteli-analitikus rendszerektől kezdve a szolgáltatás-orientált nagyvállalati architektúrákig ér a skálája. Jelenleg egy Vezető (senior) JAVA fejlesztő kollégát keresnek csapatukba.

Feladatok

  • Üzleti problémák, követelmények felmérésében való részvétel
  • Fejlesztési projektek megvalósítása és a projektben résztvevő fejlesztők munkájának napi szintű koordinálása, feladatok követése és riportolása
  • Software megoldások tervezésében való aktív részvétel
  • Megoldási alternatívák kidolgozásában való részvétel
  • Tesztelés és élesítés támogatása, szükséges migráció támogatása
  • Harmadik vonali gyártói támogatási feladatok ellátása
  • Fejlesztési módszertanok, eljárások és alkalmazott technológiák naprakész ismerete és követése
  • Junior kollégák tanítása, mentorlása
  • Code review lefolytatás

Elvárások

  • 5+ éves tapasztalat JAVA fejlesztés területén (front-end és back-end)
  • Technológiák ismerete: Hibernate, Spring, SQL, XML, JSON, SOA
  • Team lead tapasztalat, fiatalabb kollégák mentorálása
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
  • Szoftver fejlesztési metodológiák ismerete
  • Ügyfél kapcsolattartás
  • Szakmai angol megléte

Előny:
  • Android programozási ismeret, GWT
  • AngularJS tapasztalat

Amit kínálunk

  • új, modern irodai környezet
  • fiatalos csapat
  • versenyképes fizetés
  • ingyenes parkolás
  • agilis módszertan

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Hont
zsuzsanna.hont@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.