Szenior Portfólió-kezelési Menedzser

Ügyfelünk a hazai kis- és középvállalkozások legaktívabb tőkebefektetője. Üzleti tevékenységük bővítéséhez várják Szenior Portfólió-kezelési Menedzser pályázók jelentkezését!

Feladatok

• Részvétel a befektetési monitoring területének fejlesztésében és működtetésében;
• Éves és időközi beszámolók elemzése és értékelése;
• Portfólió-kezelés, tulajdonosi képviselet biztosítása;
• Interim pénzügyi menedzsment ellátása;
• Kockázatcsökkentő eljárások alkalmazása;
• Befektetési exitek előkészítése és végrehajtása.

Elvárások

• Pénzügyi vagy számviteli szakon szerzett közgazdasági végzettség;
• Legalább 5 éves portfólió-kezelési, banki kockázatkezelési, követeléskezelési gyakorlat vagy cég pénzügyi vezetése terén szerzett tapasztalat;
• Angol vagy német nyelvtudás;
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
• Strukturált, rendszerszemléletű gondolkodás;
• Önálló, konstruktív munkavégzés, szakmai igényesség;
• Ügyfél kommunikációban való tapasztalat és nyitottság az személyes ügyfélkezelésre.

Amit kínálunk

  • Nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus szervezeti kultúra

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gróf Szabina
+36 20 260 6081
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.