HR gyakornok

Bővülő csapatunkba keresünk kommunikatív, talpraesett HR gyakornokot, aki hosszú távon is szeretne a HR területén elhelyezkedni !

Ha szeretnél Magyarország piacvezető munkaerő-közvetítő cégénél dolgozni, egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni, jelentkezz gyakornoknak a Randstadhoz!

Gyakornokként bepillantást nyerhetsz a fejvadászat és a munkaerő-közvetítés rejtelmeibe, megismerheted a magyar munkaerőpiacot, és elindíthatod a karrieredet!

Feladatok

  • szoros együttműködés és tanulási lehetőség tapasztalt
tanácsadóinkkal
  • a toborzás-kiválasztás folyamat aktív támogatása:
  • önéletrajzok szűrése saját rendszerben és állásportálokon
  • telefonos interjúk menedzselése(nyelvtudás ellenőrzése)
  • álláshirdetések szerkesztése
  • interjúk szervezése
  • adminisztratív feladatok

Elvárások

  • nappali hallgatói jogviszony
  • minimum 20-25 óra munkavégzés/hét
  • talpraesettség
  • kitartás
  • fontos a figyelem és a pontosság
  • magabiztos angol nyelvtudás, még egy nyelv folyékony ismerete előny
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • rugalmasan oszthatod be az idődet!
  • kimagasló munkahelyi környezetben dolgozunk.
  • hozzánk könnyen eljutsz, modern irodánk jól megközelíthető.
  • lehetőséged nyílhat tapasztalt tanácsadóinkkal interjúztatni.
  • velünk jól fogod érezni magad, egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz!
  • tőlünk komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, ha kávéfőző/fénymásoló gyakornokságot keresel, nem nálunk a helyed!
  • nekünk az az érdekünk, hogy a legtöbbet kihozzuk a gyakorlati időszakodból, és hogy ez a lehető legizgalmasabban és legtevékenyebben teljen!

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Genov Réka
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.