Pályakezdő Könyvvizsgáló / Auditor

Szeretnél csatlakozni a világ legjobb munkahelyei közé választott partnercégünk tanácsadói csapatához és részesévé válni egy nemzetközi hálózatnak mint AUDITOR?

Feladatok

Amennyiben igen:

  • részt vehetsz a könyvvizsgáló csapatok munkájának minden szakaszában (ügyfélnél és az irodában egyaránt)
  • előkészíthetsz ügyfélanyagokat az audit eszközök használatával
  • kapcsolatot tarthatsz az ügyfelekkel, az audit munkához szükséges anyagok bekérése, egyeztetés kapcsán
  • naprakész információkat gyűjthetsz az iparágakról, gazdasági változásokról

Elvárások

  • egyaránt várunk frissdiplomásokat gazdasági végzettséggel
  • és olyan fiatalokat, akik 1-2 éves tapasztalattal rendelkeznek más területen és érdeklődnek a könyvvizsgálat iránt
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Excel, Word)
  • nyitott, proaktív és tanulni vágyó személyiség
  • motiváltság a magas mínőségű és pontos munkavégzésre
  • jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • kiemelkedő fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • rendszeres belső és külső továbbképzések
  • izgalmas, kihívásokkal teli feladatok
  • változatos kliensekkel dolgozhatsz
  • versenyképes fizetés és személyre szabható juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Vass Enikő
eniko.vass@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.