C fejlesztő (Linux)

Repülésszimulációval foglalkozó, piacvezető, multinacionális cég munkatársakat keres budapesti irodájába C fejlesztő (Linux) munkakörbe.

Feladatok

Egy piacvezető katonai és civil döntéshozás-támogató szimulációs rendszer földrajzilag elosztott Agile fejlesztői csapat tagjaként.

Elvárások

Feladatok:

  • Szimulációs rendszerek komponenseinek portolása Linux/Unix környezetben
  • Komponensek fejlesztése, újraírása
  • Automatizált tesztelési környezet fejlesztése, tesztek automatizálása
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban

Elvárások:

  • Büntetlen előélet, biztonsági tanúsítvány igényléséhez
  • Linux alapú rendszerek átfogó ismerete
  • 2+ év C fejlesztői tapasztalat
  • Portolási tapasztalat
  • Scriptnyelvek ismerete (Bash/shell, Python, Perl)
  • Elosztott verziókezelő alkalmazások ismerete (git, hg)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Utazási hajlandóság (EU)
  • Kreatív és hatékony problémamegoldási képesség

Előnyt jelent:

  • A következő programozási nyelvek ismerete: Ada, C++, Fortran
  • Build rendszerek használatában és fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Automatikus tesztelési módszerek és eszközök ismerete (unit testing, functional testing)
  • Agile csapat tagjaként szerzett tapasztalat (Scrum, Kanban, Scrumban)
  • Német nyelvtudás
  • BSc diploma, informatikai vagy mérnöki szakon

Amit kínálunk

  • Változatos és érdekes projektek a repüléstechnika, harcászat és orvosi szimulációk területén
  • Rugalmas munkaidő
  • Cafeteria
  • Ingyenes nyelvórák (angol, német, francia)
  • Családias, jó hangulatú, fiatal csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rác Ildikó
+36 30 981 0054
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.