Bőrvarró operátor

Feladatok

• Életeket mentő autóipari termékeket gyártása,
• Komplett légzsák modulok, légzsák alkotóelemek gyártása, bőrvarrási feladatok ellátása.
• A legnagyobb autógyártó vállalatok számára (pl. BMW, Honda, Toyota),
• Tesztelés, minőség-ellenőrzés, de ha termékfejlesztéssel kapcsolatos ötleted van, azt is szívesen fogadják.

Elvárások

• Befejezett 8 általános iskolai végzettség,
• kiváló látás, jó kézügyesség, precíz munkavégzés, megbízhatóság,
• több műszakos munkarend vállalása,
• tiszta erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk

• Modern és innovatív technológia,
• Tiszta és rendezett munkakörnyezet,
• Fejlődési lehetőség, autóipari ismeretek elsajátítása,
• Stabilitás, hosszú távú lehetőségek,
• Versenyképes jövedelem, az első ledolgozott teljes hónap után CAFETERIA,
• Többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség,
• Ingyenes sportolási lehetőségek, kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat.
• Miskolciaknak kombinált bérlet, vidékieknek 86%-os utazási költségtámogatás, a fennmaradó 14%-ot pedig a Cafetériából vissza tudják igényelni.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Beáta Pártai
m +36 30 281 3989
beata.partai@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.