Tapasztalt Adótanácsadó Angol nyelvtudással

Feladatok

Adótanácsadót keresünk ügyfelünk bővülő csapatába junior és senior szintekre!

Rendelkezel már adótanácsadói tapasztalattal és folyékonyan beszélsz angolul?

Komplexebb feladatokkal és több adónemmel szeretnél foglalkozni?

Fontos számodra a munka-magánélet egyensúlya?

Stílusos és budai hegyekre néző irodából dolgoznál?

Ha igen, akkor ez a te helyed!

Ügyfelünk komplex, több adónemre kiterjedő, teljes körű adótanácsadást folytat kizárólag nemzetközi, izgalmas szektorból (pl. filmipar) jövő ügyfelek számára.

Feladatok:
  • adójogszabályok értelmezése, elemzése
  • adójogszabályok változásával kapcsolatos hírlevelek elkészítése
  • írásos adójogi elemzések, tanácsadó levelek, összefoglalók magyar és angol nyelven történő elkészítése
  • hatóságokhoz benyújtandó állásfoglalás-kérő levelek elkészítése
  • feltételes adómegállapítás iránti kérelmek és előzetes ármegállapítási kérelmek (APA) elkészítése
  • ügyfeleknek történő szóbeli és írásbeli adótanácsadás nyújtása

Elvárások

  • főiskolai/egyetemi végzettség gazdasági/jogi területen
  • 1-3 éves tapasztalat adótanácsadás területén bármelyik adónemben (ÁFA, SZJA, Transzferár, TAO)
  • Big4-nál vagy NAV-nál szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel!
  • folyékony angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs készségek

Amit kínálunk

  • több adónemben szerezhetsz tapasztalatot
  • end-to-end folyamatokban való részvétel
  • izgalmas ügyfélkör (pl. filmipar)
  • munka-magánélet egyensúly - nincs túlóra, így gyesről visszatérő anyukák számára is ideális munkahely
  • pozitív légkör, összetartó és professzionális csapat
  • ingyenes képzések
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szilvia Stubner
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.