Fuvarszervező

Multinacionális logisztikai szolgáltató partnerünk részére keresünk orosz, szlovák vagy román nyelven beszélő, tapasztalt fuvarszervező munkatársat.

Feladatok

  • Nemzetközi fuvarok szervezése, figyelemmel kísérése, ellenőrzése
  • Új partnerek szerzése, kapcsolatok kiépítése
  • Kapcsolattartás partnerekkel és alvállalkozókkal
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Egyeztetések, jelentések, ad-hoc jellegű problémák megoldása

Elvárások

  • Fuvarszervezésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás ÉS orosz/szlovák/román kommunikációképes nyelvismeret
  • Logisztikai, kereskedelmi területen szerzett végzettség
  • Talpraesett, kitartó, proaktív, megoldás orientált személyiség
  • Nagyon jó kommunikációs készség, magabiztos kiállás

Amit kínálunk

  • Hosszútávú lehetőségek egy nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező cégnél
  • Családias, emberközeli hangulat
  • Lendületes, jó csapat
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nóra Csergő
nora.csergo@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.