Vevői minőségbiztosítási mérnök

Több, mint 100 éves múlttal rendelkező, jelenleg Magyarországon 1200 főt foglalkoztató nemzetközi, fémöntészettel és megmunkálással foglalkozó autóipari gyártó partnerünk számára keresünk Vevői minőségbiztosítási ménrököt.

Feladatok

Az új mérnök kolléga fő feladata a kapcsolattartás az ügyfél TIER1-es és OEM vevőivel, a reklamációk kivizsgálása és minőségügyi dokumentáció készítése. 4 csapat van különböző vevőkre specializálva, így az új kollégának lehetősége lesz segítséget kérni szakmai kérdésekben.

Elvárások

Az új minőségbiztosítási kolléga számra elengedhetetlen:
  • autóiparban szerzett minőségbiztosítási tapasztalat (akár gyakornokként)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás és jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

A cég kiemelkedő alapfizetést és további szakmai fejlődési lehetőségeket biztosít.

Munkavégzés helye

Oroszlány

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jelentkezését elküldheti a "Jelentkezzen most" gombbal vagy az alábbi e-mail címre (tárgyban jelölje meg a pozíciót).

tamas.imre@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.