Ügyfélkapcsolati Specialista (angol és német vagy francia vagy olasz vagy spanyol nyelvtudással)

Az angol mellett beszélsz még egy idegen nyelvet?
Szeretnél fiatalos, dinamikus környezetben dolgozni és fejlődni?
Vonz a rugalmas időbeosztás és a jó hangulatú csapat? Partnerünk egyike a világ vezető telekommunikációs vállalatainak, 170 országban képviselteti magát. Budapesti Shared Service Centerébe keresünk több nyelven beszélő munkatársakat.

Feladatok

  • Megrendelőlapok és árazás készítése a partner igényei szerint
  • Vevői kérések, problémák kezelése
  • A megrendelés nyomonkövetése
  • Kapcsolattartás e-mailen és telefonon a megrendelővel és társosztályokkal
  • Belső adatbázisok használata
  • Adminisztráció és reportálás
  • Heti ügyfél találkozókon való részvétel, prezentálás

Elvárások

  • Angol és német vagy francia vagy olasz vagy spanyol nyelvtudás
  • BA diploma
  • MS Office felhasználói ismerete
  • Erős analitikus készségek
  • Ügyfél orientált gondolkodásmód, precíz, türelmes személyiség
  • Jó stressz tűrő képesség, kreativitás
  • Csapatjátékos, segítőkész jellem
  • Ügyfélszolgálaton vagy SSC-ben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Támogató, pozitív légkör
  • Ingyenes tréningek
  • Szuper csapatépítő programok, nyári és téli céges fesztivál

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Veronika Tóth-Ihász
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.