Kelet-magyarországi értékesítő (növénytermesztési ágazat)

Szívesen építenéd karriered egy piacvezető, folyamatosan növekvő nemzetközi vállalatnál?
Van már pár év tapasztalatod és kapcsolatrendszered az agrárszektorban?
Akkor jó hírünk van: partnerünk jelenleg legújabb értékesítő munkatársát keresi!

Feladatok

Mi lesz a feladatod?
  • a termékek megismertetése a termelőkkel, bemutatók tartása
  • a meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása és új partnerek akvizíciója
  • a konkurencia nyomon követése, új termékek bevezetése
  • disztribúció-fejlesztés, riportok készítése, vevői visszajelzések értékelése

Elvárások

Mikkel rendelkezel Te?
  • felsőfokú végzettség (preferáltan agráriparhoz köthető)
  • releváns szakmai tapasztalat
  • élő kapcsolatrendszer növény- és gyümölcstermesztőkkel
  • B kategóriás jogosítvány
  • folyékony angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs készség, értékesítési véna

Amit kínálunk

Mit adunk mi?
  • versenyképes alapbér + autó, telefon
  • teljesítményarányos és egyéb juttatások
  • hosszútávú szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil, nagy múlttal rendelkező vállalat
  • nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Krisztina Gőzse
krisztina.gozse@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.