Területi értékesítő és szaktanácsadó (sertés ágazat)

Érdekel a nemzetközi agrárpiac?
Jövőbeni karriered egy nagymultú, állategészségügyi vállalatnál képzeled el?
Akkor ne keresgélj tovább, Téged keresünk!

Feladatok

Mi lesz a feladatod?
  • szaktanácsadás és a cég termékeinek értékesítése
  • a szektor változásainak folyamatos nyomon követése
  • a meglévő partnerkapcsolatok ápolása, újak kiépítése
  • szakmai cikkek írása, elemzések készítése

Elvárások

Mikkel kell rendelkezned?
  • agrármérnök / állatorvos végzettség
  • több éves releváns tapasztalat a sertéságazatban
  • B kategóriás vezetői engedély
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk

Mit adunk mi?
  • versenyképes kompenzációs csomag (alapbér + teljesítményarányos juttatások + cafeteria + autóhasználat + telefon)
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • stabil vállalat, nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Krisztina Gőzse
krisztina.gozse@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.