Operációs vezető

Az egyetemi oktatáshoz és szakképzéshez szükséges tudományos és mérnöki berendezések gyártásával foglalkozó partnerünk Operációs vezető pozícióba keresi új munkavállalóját.

Feladatok

  • A 15-20 fős folyamatosan növekvő termelési osztály teljes körű irányítása
  • A hatékony, minőségi és befejezett termelés biztosítása
  • Az új termelési helyszín projektmenedzseri feladatainak ellátása a Magyarországra való áthelyezés során
  • Alkalmazottak irányítása, motiválása és fejlesztése
  • A vállalkozói tevékenység átvétele és együttműködés a helyi hatóságokkal és a szolgáltatókkal
  • A struktúrák és folyamatok szervezése és optimalizálása a termelékenység növelése érdekében
  • Szoros együttműködés a németországi helyszínekkel a fejlesztés, tervezés, forgalmazás, logisztika és alkatrészgyártás területén
  • A KPI-ok fejlesztése és nyomon követése, rendszeres jelentéstétel a menedzsmentnek

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Folyékony német vagy angol nyelvtudás
  • Termelési/üzemvezetői területen szerzett pár éves tapasztalat
  • ERP-rendszerben szerzett tapasztalatok (SAP, Module MM)
  • Műszaki előírások és rajzok készítésében szerzett tapasztalat
  • Ms Office ismeretek

Munkavégzés helye

Cegléd

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Júlia Simics
julia.simics@gmail.com
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.