Ügyfélszolgálati koordinátor

Nemzetközi partnerünk kiemelkedő szerepet játszik az egészségbiztosítás területén. Folyamatosan bővülő csapatukba most új munkatársakat keresnek! Ha szereted a kihívásokat, szívesen kommunikálsz emberekkel és nem ijedsz meg az új feladatoktól, akkor jelentkezz az alábbi hirdetésre!

Feladatok

  • az ügyfelektől érkező, bejövő hívások fogadása
  • partnerekkel való kapcsolattartás
  • egészségügyi ellátásokra való időpont egyeztetés
  • Írásbeli és szóbeli kommunikáció a biztosítók ügyfeleivel, valamint a szerződött partnerekkel
  • ügyfélelégedettség biztosítása
  • a kívánt szolgáltatások megszervezése

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • erős angol nyelvtudás
  • irodai vagy ügyfélszolgálati tapasztalat
  • talpraesett, magabiztos személyiség
  • tanulásra való hajlandóság

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat
  • új kihívások
  • tréningeken, továbbképzéseken való részvétel

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nikolett Horváth
nikolett.horvath@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.