Recepciós

Szolgáltatásmenedzsmenttel foglalkozó partnercégünk megbízásából Recepciós kollégát keresünk.

Feladatok

  • Vendégek fogadása
  • Recepció környezetének rendben tartása
  • Telefonközpont kezelése
  • Futárszolgálatok kezelése
  • Postai szolgáltatások, postakönyv kezelése
  • Termékek rendelése (irodaszer, higiéniai anyag, kávékonyhai feltöltés)
  • A recepcióhoz tartozó raktárak rendben tartása
  • Dokumentációk frissítése, leltár ívek pontos vezetése
  • Költségelszámolások elkészítése (benzin, telefon)
  • Tárgyaló termekbe megbeszélés esetén kávé, tea bekészítés
  • Céges buszrendelés
  • Hibabejelentés az irodaüzemeltetés felé

Elvárások

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Legalább középfokú végzettség
  • Udvariasság, kedvesség, ügyfélközpontúság
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Munkavégzés helye:
  • Vecsés (céges busz indul minden nap Budapest belvárosából és ide is érkezik vissza)
  • A munkaidő: 8:30-17:30 (1 óra ebédszünet)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem + Cafetéria juttatás
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Karrier és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Vecsés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
katalin.szilagyi@randstad.hu
06 30 98 100 58
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.