Termékmenedszer

Nemzetközi banki partnerünk számára keresünk product manager / termékmenedszer kollégát.

Feladatok

• Üzleti transzformációs projektben a számla termékek, pénzforgalmi termékek fejlesztésének, valamint bevezetést követően a termékek életciklusának nyomon követése
• Aktív részvétel a termékportfólió és a folyamatok egyszerűsítésében, egységesítésében, valamint hatékonysági szempontok érvényesítésében
• Termékismeret folyamatos bővítése, a termékekkel és folyamatokkal kapcsolatos piaci trendek és ügyféligények követése, fejlesztési javaslatok kidolgozása
• Az érintett üzleti területek termékekkel, folyamatokkal kapcsolatos igényeinek feltárása, priorizálása, részletes specifikációja, valamint képviselete a vonatkozó informatikai fejlesztési projektekben
• Aktív részvétel a termékeket érintő üzleti stratégia kidolgozásában, valamint a termékekhez kapcsolódó KPI-k meghatározásában és nyomon követésében
• Részvétel a transzformációs céloknak megfelelő üzleti architektúra kialakításában

Elvárások

• Szakirányú gazdasági felsőfokú végzettség
• Minimum 2 éves termékfejlesztési tapasztalat pénzügyi szolgáltatónál
• A vonatkozó bankpiaci és digitalizációs trendek naprakész ismerete
• Kiváló vezetői, szervezői és elemző képesség, strukturált gondolkodás, precizitás
• Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség
• Folyékony üzleti angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk

• A felelősséghez igazodó juttatási csomag
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• Fejlett technológiai háttér
• Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Alex Gyenis
alex.gyenis@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.