Software Architect

Csatlakozz partnercégünkhöz és dolgozz az egyik légiközlekedésben használt szoftverükön, ami segít automatizálni és nyomon követni a légi személyzettel kapcsolatos feladatokat, gazdasági, jogi és ügyféligényeknek megfelelően.

Feladatok

  • meglévő architektúra kiegészítése új modulokkal
  • új modul prototípusok létrehozása
  • különböző termékek, alkalmazások és komponensek integrálása
  • architektúra és dizájndokumentáció létrehozása
  • követelmények, javaslatok egyeztetése, módosítása ügyfelekkel és a folyamatban részvevőkkel
  • hardver, szoftver és platform igények elemzése

Elvárások

  • több évet tapasztalat Software Architect feladatkör kapcsán
  • összetett rendszerek fejlesztési projektjeiben való részvétel
  • ismert az alábbi tervezési módszerek és minták kapcsán: Domain Driven Design, Event Driven Design, SOA, Microservices
  • Message Driven Architectures és Hexagonal Architecture Style ismeret
  • UML modellezési nyelv ismerete
  • tapasztalat alkalmazásüzemeltetésben
  • minőségbiztosítási folyamatok és szabályok kezelése
  • Folyékony ANGOL nyelvtudás

Előny:

  • folyamatok optimalizásában, a munka hatékony megszervezésében tapasztalat
  • rendszerszemlélettel és célorientált gondolkodással rendelkezel
  • diplomatikus, asszertív kommunikáció, és ügyfélközpontú gondolkodás
  • érdeklődés és nyitottság a tudás elmélyítésében az új technológiák kapcsán

Jelentkezéshez szükséges:
Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • a törzsidőn alapuló rugalmas munkabeosztás, a pontos munkaidőkeret-követés
  • home office lehetősége
  • utazás
  • hosszútávú lehetőség - karrierutak kihasználása
  • képzések és tréningek
  • barátságos és segítőkész légkör
  • versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Hont Zsuzsanna
zsuzsanna.hont@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.