PLC/Robot programozó

Partnerünk a világ autóipari biztonsági berendezéseinek piacvezető gyártója PLC/Robot programozó kollégát keres.

Feladatok

• A PLC programozással és ipari robotok programozásával kapcsolatos tevékenységek ellátása az új termelő berendezésnek a sorozatgyártásba történő üzembeállításához, valamint annak felügyelete a gyártás beindulását követően.
• Ellenőrzi, hogy az új termelő berendezések megfelelnek-e a PLC és ipari robot programozásra, és az elektronikus berendezésekre vonatkozó belső követelményeknek.
• Gondoskodnia kell az új termelő berendezés és a belső nyomonkövető rendszer közötti kapcsolat létrehozásáról és annak folyamatos fenntartásáról.
• Támogatást kell nyújtania a villamos karbantartóknak az állásidők minimalizálásához.

Elvárások

• Felsőfokú szakirányú végzettség,
• Programozásban szerzett magas szintű tapasztalat,
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent,
• Elemzőkészség, vevőorientáltság, stressztűrő képesség, jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria rendszer
  • Stabilitás, hosszú távú lehetőségek

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nóra Csergő
nora.csergo@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.