Logisztikai tervező

Piacvezető autóipari ügyfelünk újonnan épülő logisztikai központjába kollégákat keresünk Kecskemétre. A leendő kollégák világszinten támogatják majd a logisztikai és a supply chain folyamatokat nívós szaktudásukkal.

Tehetséges, motivált és tapasztalattal rendelkező munkatársakat keresünk különböző pozíciókba.

Feladatok

  • Végső logisztikai költségek, számlák elkészítése, Make-or–buy elemzések
  • Logisztikai beruházások megtervezése(gépek,IT eszközök megrendelése) együttműködve a társosztályokkal
  • A logisztikai folyamatok elemzése standardizált módszerek segítségével (ARIS grafikonok elkészítése)
  • A logisztikai folyamatok fejlesztése, alternatív logisztikai koncepciók kidolgozása
  • Az első logisztikai folyamatok teljes kidolgozása
  • Projekthatáridők tervezése, betartatása, rendszeres költségriportok, projektcélok elérésének biztosítása
  • Előírásokra és feladat meghatározásra vonatkozó specifikációk elkészítése
  • A logisztika érdekeinek képviselete a belső társosztályoknál
  • Dokumentációk készítése

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség vagy releváns tapasztalat
  • Tapasztalat a logisztikai folyamatok, koncepciók tervezésében
  • Magabiztos német nyelvtudás (B2) szóban és írásban
  • Analitikus szemlélet, megoldás orientált látásmód
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretek
  • Kezdeményező készség, megbízhatóság, jó kommunikációs készség
  • Utazási hajlandóság (külföldi tréning lehetőség)

Amit kínálunk

  • Betekintést nyerhetnek a stratégiai termelés tervezésbe
  • Új módszerek megismerése ( MPS / NPW, 5S, Kaizen, Lean)
  • Szoros együttműködés a logisztikai területekkel, beszállítókkal és külső partnerekkel
  • Kapcsolattartás különböző területekkel
  • Saját felelősségű munka a koncepció kialakításától egészen a megvalósításig
  • Projektmanagement tudás fejlesztése
  • A német és angol nyelv rendszeres használata

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Tünde Lékai
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.