Műszaki rajzoló

Piacvezető autóipari ügyfelünk újonnan épülő logisztikai központjába kollégákat keresünk Kecskemétre. A leendő kollégák világszinten támogatják majd a logisztikai és a supply chain folyamatokat nívós szaktudásukkal.

Tehetséges, motivált és tapasztalattal rendelkező munkatársakat keresünk különböző pozíciókba.

Feladatok

  • Alaprajzok, berendezések, területek és layout-ok tervezése és elkészítése az autóipari logisztika területén
  • Layout-ok folyamatorientált és analitikus kialakítása a raktár, funkcióterületek és anyagfolyamok számára a LEAN elvek alapján
  • Layout-ok optimalizálása projekten belül és más szakterületekkel való együttműködésben
  • Globális, a gyárak között átívelő tanácsadás a struktúrák, standardok és folyamatok továbbfejlesztéséhez és optimalizációjához
  • . Az adatkezelési rendszerek adminisztrációja és archiválása a Daimler CAD rendszerében („Faplis“ - Factory planning and information system)

Elvárások

  • Műszaki rajzoló, terméktervező végzettség vagy releváns tapasztalat (autóipari tapasztalat előny, de nem feltétel!)
  • CAD ismeretek
  • Intralogisztikai folyamatok alapvető ismerete előny
  • Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban (B2)
  • 2D-s CAD műszaki rajzolás, tervezés ismerete előny
  • Miscrosoft Office használat
  • Rugalmas, önálló, precíz munkavégzés
  • Külföldi utazási hajlandóság (tréning Németországban)

Amit kínálunk

  • Betekintést nyerhetnek a stratégiai termelés tervezésbe
  • Új módszerek megismerése ( MPS / NPW, 5S, Kaizen, Lean)
  • Szoros együttműködés a logisztikai területekkel, beszállítókkal és külső partnerekkel
  • Kapcsolattartás különböző területekkel
  • Saját felelősségű munka a koncepció kialakításától egészen a megvalósításig
  • Projektmanagement tudás fejlesztése
  • A német és angol nyelv rendszeres használata

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Tünde Lékai
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.