Szlovákul beszélő ügyfélszolgálati koordinátor

Nemzetközi partnercégünk keres fiatal, nyelveket beszélő, motivált, dinamikus munkatársakat.
Ha érdekel a lehetőség, jelentkezz bátran!

Feladatok

  • Ügyfelek igényeinek megértése
  • Vevői megrendelések nyomon követése
  • Ajánlatok elkészítése
  • Árazási stratégiák kialakítása
  • Koordináció, implementációs folyamat figyelemmel kísérése
  • Vevői információadás
  • Raktári készletek ellenőrzése az adatbázisokban
  • Ügyféllel való kapcsolattartás
  • Folyamatok önálló menedzselése, határidők betartása
  • Riportok készítése

Elvárások

  • angol és szlovák nyelv ismerete
  • szakirányú végzettség vagy tapasztalat
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • céltudatosság, elkötelezettség
  • önállóság
  • Microsoft Office csomag ismerete

Amit kínálunk

  • kiemelkedő fizetés
  • fejlődési lehetőségek
  • nyelvtanulási hozzájárulás
  • nemzetközi környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nikolett Horváth
nikolett.horvath@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.