Informatikai ügyfélszolgálati munkatárs

Olyan munkát keresel, melyben kamatoztathatod nyelvtudásodat?

Szívesen dolgoznál multinacionális környezetben, és szeretnél alaposabb felhasználói IT tudásra szert tenni?

Jelentkezz most, ha angol mellett jól beszélsz a következő nyelvek egyikén: holland, német, olasz, francia, spanyol.

Feladatok

Informatikai ügyfélszolgálati munkatársként a következők lesznek a feladataid:
  • technikai támogatás nyújtása különböző módokon: telefonon, e-mailben, chaten keresztül, mindezt
  • ügyfélproblémák regisztrálása, elemzése és megoldása
  • ügyfelek segítése visszatérő problémák esetén
  • hibák precíz adminisztrálása
  • kapcsolattartás társosztályokkal

Mindeközben végig az adott idegen nyelven kommunikálhatsz és szükség esetén tapasztaltabb kollégák és csapatok segítik a munkádat.

Elvárások

  • magabiztos holland/ német/ olasz/ francia/ spanyol és angol nyelvtudás
  • kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, IT érdeklődés
  • nyitott, új ismeretek befogadására kész személyiség
  • proaktivitás

Amit kínálunk

  • adott idegen nyelv napi szintű használata
  • előrelépési lehetőségek vállalaton belül
  • szakmai, nyelvi tréningek
  • versenyképes juttatási csomag
  • modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Mészáros Ágnes
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.