Beszállító fejlesztő mérnök

Partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

Feladatok

  • Beszállítói minőség fejlesztési projektek indítása, koordinálása, vezetése
  • Minőség előtervezési projektek (AQP) indítása, koordinálása, vezetése
  • Beszállítói preventív auditok szervezése, tartása, a meghozott javító intézkedések nyomonkövetése
  • Részvétel az eszkalált minőségügyi reklamációk lezárásában
  • Beszállítói kockázatelemzése végzése
  • Részvétel az éves stratégia kialakításában és végrehajtásában
  • A beszállítók teljesítményének folyamatos nyomonkövetése, kiértékelése, a szükséges intézkedések meghozatala és azok végrehajtattatása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki irányú tanulmányok (például gépész vagy mechatronika, minőségbiztosítás)
  • Legalább 2 éves tapasztalat beszállító fejlesztés területen
  • Projekt vezetési ismeretek
  • Különböző minőségügyi technikák alapos ismerete
  • Kommunikációkészség és elkötelezett vevőközpontú hozzáállás
  • Német és / vagy angol nyelvismeret és utazási hajlandóság
  • Magas szintű MS-Office és SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Új, izgalmas projektekben való részvétel

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
+36 30 883 74 66
viktor.izsak@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.