Minőségtervező mérnök

Minőségtervező mérnököt keresünk felsőfokú műszaki végzettséggel és aktív angol nyelvtudással miskolci munkahelyre!

Feladatok

• Minőségügyi tervek készítése és betartásának biztosítása, tapasztalatok beépítése a minőségtervezési folyamatokba,
• belső auditok megvalósítása és kiértékelése, kimutatások, riportok készítése,
• a folyamatmérnökök támogatása az új berendezések specifikációjának elkészítésében,
• gép- és folyamatképesség vizsgálatok elvégzése és ezek dokumentálása,
• projektekben való felelősség a szállítók elsőminta folyamatáért, ezek ellenőrzése és jóváhagyása,
• beszállítói PPAP koordinálása és jóváhagyása,
• az új termékgyártási folyamat támogatása, vevői PPAP koordinálása.

Elvárások

• Felsőfokú műszaki végzettség,
• pályakezdők jelentkezését is várjuk, de előny, ha van több év autóipari területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
• VDA, ISO/TS 16949 szabványok ismerete,
• APQP/PPAP, FMEA ismeretek,
• stabil kommunikációképes angol nyelvtudás;
• német nyelv ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk

• Versenyképes jövedelem,
• Cafeteria,
• Éves kombinált helyi bérlet,
• Modern technológia, korszerű, tiszta környezet,
• fejlődési lehetőség, autóipari ismeretek, stabilitás, hosszú távú lehetőségek,
• ingyenes sportolási lehetőségek,
• kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat: étkezés, sport, ruházat, egészségmegőrzés, gépkocsihoz kötődő szolgáltatások, oktatás.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Beáta Pártai
beata.partai@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.