Beszerző német nyelvtudással

Szeretnél egy nagyszerű, megbízható, nemzetközi csapat tagja lenni?
Ha Te vagy a megfelelő ember, várjuk a jelentkezésed!

Feladatok

  • beszerzési igénymegadások támogatása
  • beszerzési eljárások előkészítése, beszerzési dokumentációk összeállítása
  • alkalmas szállítók kiválasztása, partner kockázat elemzés koordinálása
  • ártárgyalások lefolytatása, az optimális ár és az elvárt minőség elérése
  • szakmai értékelők (belső ügyfelek) munkájának koordinálása, vezetői összefoglaló készítése, és előterjesztése a felsővezetők, döntéshozók számára
  • szerződések megkötése, módosítása, illetve szükség esetén felmondása
  • szállítói teljesítések ellenőrzése, értékelése, szerződéses feltételek érvényre juttatása
  • kapcsolatépítés a stratégiai partnerekkel, szállítókkal és belső ügyfelekkel

Elvárások

  • erős angol és német nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • proaktív személyiség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőségek
  • jó csapatszellem

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Horváth Nikolett
nikolett.horvath@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.