Operátor

Feladatok

Szeretnél egy világszinten vezető autóipari cégnél dolgozni?
Szeretnél biztonsági rendszereket gyártani, és ezzel életeket menteni?
Szeretnél hozzájárulni közös célként egy biztonságos világ megteremtéséhez?
Szeretnél hosszútávon elhelyezkedni egy stabil, új és modern cégnél?

Feladatok:
Életeket mentő autóipari termékeket gyártása,
Komplett légzsák modulok, légzsák alkotóelemek, és inflátor termékek gyártása,
A legnagyobb autógyártó vállalatok számára ( pl. BMW, Honda, Toyota),
Tesztelés, minőség-ellenőrzés, de ha termékfejlesztéssel kapcsolatos ötleted van, azt is szívesen fogadják.

Elvárások

Elvárások:
Befejezett 8 általános iskolai végzettség,
kiváló látás, jó kézügyesség, precíz munkavégzés, megbízhatóság
több műszakos munkarend vállalása,
tiszta erkölcsi bizonyítvány.

Előny:
szakközépiskolai/ szakmunkás preferáltan műszaki végzettség
autóipari környezetben, vagy
gyártás/termelésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Modern és innovatív technológia,
tiszta és rendezett munkakörnyezet,
fejlődési lehetőség, autóipari ismeretek elsajátítása
stabilitás, hosszú távú lehetőségek,
versenyképes jövedelem, 6 hónap után CAFETERIA,
Többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség
ingyenes sportolási lehetőségek, kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

beata.partai@randstad.hu
m +36 30 281 3989
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.