PLC Technikus

Fém és csomagolóeszköz gyártás területén kiemelkedő partnerünk számára keresünk PLC Technikus pozícióba munkatársat.

Feladatok

 a gyártósorok elektronikai és szoftveres karbantartása (PLC)
 elektronikai rendszerek felállítása, felügyelete
 felmerülő hibák diagnosztizálása és elhárítása
 tervszerű megelőző karbantartások elvégzése
 termelés támogatása
 mérnökség által kiadott feladatok elvégzése
 dokumentációk elkészítése
 esetenkénti üzemzavar elhárításában aktív részvétel

Elvárások

 minimum középfokú szakirányú (villamos, elektrotechnikus vagy IT) végzettség
 PLC programozásban szerzett tapasztalat (Siemens)
 műszaki gondolkodásmód
 stressztűrő képesség
 több műszakos munkarend vállalása
 terhelhetőség
 Office programok ismerete

Előnyt jelent:

 angol nyelv ismerete
 hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

 multinacionális munkakörnyezet kínálta folyamatos fejlődési lehetőség
 stabil, vonzó fizetés
 Kaposvár közvetlen szomszédságában egy kimagasló technológiát működtető professzionális
csapathoz való csatlakozás

Munkavégzés helye

Szenna, Somogy megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nóra Csergő
nora.csergo@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.