Mechanical Supervisor

Olasz hátterű mérnöki és kivitelezési tevékenységet folytató partnercégünk részére keresünk Mechanical Supervisor-t Tiszaújvárosba.

Feladatok

  • Az összes mechanikus tevékenységet lefedő hivatalos naplók kezelése: nyomástartó edények összeszerelése, nyomástartó edények gyártása, tárolótartályok gyártása, csővezeték felállítása, gépszerelés, speciális ipari berendezések telepítése
  • Ellenőrizni a mechanikai munkák előrehaladását a többi műszaki vezetővel együtt,
  • Az építkezés helyszínén ellenőrizi a mechanikai tevékenységeket,
  • Építési hibaelhárítás és minőségellenőrzés a tevékenység területén

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat ( lehetőleg olaj/gáz/ petrolkémia iparban)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség, kiváló csapatmunka
  • jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Projekt jellegű, határozott idejű szerződést,
  • versenyképes fizetés,
  • lakás bérlés,
  • céges autó,
  • nemzetközi atmoszféra

Munkavégzés helye

Tiszaújváros

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pincze Pálma
m +36 30 542 8673
palma.pincze@randstad.hu
+36 1 411 2090
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.