Hegesztőmérnök

Olasz hátterű mérnöki és kivitelezési tevékenységet folytató partnercégünk részére keresünk Hegesztőmérnököket Tiszaújvárosba.

Feladatok

  • Részvétel a gyártás előkészítési és gyártási projektekben;-
  • a vizsgálati terv szerinti ellenőrzési tevékenység szervezése és összehangolása,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és az üzemi képviselőkkel,
  • A hegesztési és műszaki projektdokumentumok áttekintése,
  • Valamennyi nyers és egyéb anyag tanúsítványának áttekintése,
  • A gyártási ütemterv napi elemzése,
  • Vizsgálati jelentések kiadása és terjesztése az Ügyfélnek,
  • A gyártási folyamat figyelemmel kísérése minden szakaszban,
  • Mintavétel monitorozása mechanikai vizsgálatokhoz és vegyi elemzésekhez,
  • A mechanikai és kémiai vizsgálatok jegyzőkönyveinek áttekintése,
  • Termékek végleges elfogadása (a vizsgálati tervek szerint),
  • Termelési teszten való részvétel (nyomáspróba, teljesítményvizsgálat, vizuális és dimenziós, csomagolás),
  • NCR-k kibocsátása.
követelmények:

Elvárások

  • egyetemi diploma (gépészmérnök, hegesztőmérnök);
  • Legalább 5 éves tapasztalattal rendelkezik közép- és nagyméretű építési projekteknél(a kémiai üzemek felépítése vagy az olaj- és gázüzemek építése nagy előnyt jelent);
  • Gyakorlati tapasztalatok a mechanikus berendezések (kompresszorok, szivattyúk) gyorsításában és ellenőrzésében.
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • A részletekre és a pontosságra, az erős, őszinte és átlátható kommunikációs készségekre való figyelem;
  • Problémamegoldó, stressztűrő személyiség.

Amit kínálunk

  • Projekt jellegű, határozott idejű szerződést,
  • versenyképes fizetés,
  • lakás bérlés,
  • céges autó,
  • nemzetközi atmoszféra

Munkavégzés helye

Tiszaújváros

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pincze Pálma
+36 30 542 8673
palma.pincze@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.