Ügyfélszolgálati munkatárs

Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk 2 hónap határozott időre, heti 40 órában, azonnali kezdéssel.

Feladatok

• A beérkező telefonhívások megválaszolása magyar és angol nyelven a magas minőségi elvárásoknak megfelelően
• Információk nyújtása az ügyfelek részére a szolgáltatásról
• Megrendelések rögzítése
• Folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel, írásban és szóban egyaránt

Elvárások

• Magyar nyelv anyanyelvi szint, Angol nyelv közép szint (napi nyelvhasználat)
• Minimum középfokú végzettség
• Kiváló kommunikációs készség szóban
• Proakítv ügyfélorientált gondolkodásmód
• Jó problémamegoldó képesség
• Kihívásokat kereső személyiség
• Pályakezdők jelentkezését is szívesen vesszük

Munkavégzés helye

Vecsés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Tóth
zsofia.toth@randstad.hu
+36 30 291 4186
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.