Számviteli Szabályozási Szakértő (részmunkaidő)

Szeretnél napi 6 órában dolgozni?
Legalább 3 éves könyvelői tapasztalattal rendelkezel?
Szereted a számvitelt, de már nem szeretnél operatív könyelési feladatokat ellátni?

Amennyiben igen, jelentkezz pénzintézeti partnerünkhöz szakértői pozícióba!

Feladatok

  • a felelősségi körébe tartozó termékekre vonatkozóan számviteli rendelkezések (könyvelési lapok) elkészítése
  • kapcsolódó főkönyvi számlák karbantartása
  • felelősségi körébe tartozó termékek számviteli szempontú paraméterezése, tesztelése a kapcsolódó banki számítástechnikai rendszerekben
  • közreműködés a bank számviteli politikájának és a hozzá kapcsolódó számviteli szabályzatoknak a karbantartásában
  • termékek, szolgáltatások és tevékenységek banki utasításainak véleményezése
  • számviteli állásfoglalások kialakítása egyedi ügyekben
  • projektekben való önálló részvétel, különös tekintettel az IFRS9 projektekre
  • a vonatkozó jogszabályi, számviteli előírások (különösen az IFRS-ek) változásának nyomonkövetése
  • kapcsolattartás a banki szervezeti egységekkel, és a külföldi anyavállalat számviteli területeivel
  • a könyvvizsgálat, belső ellenőrzések illetve felügyeleti ellenőrzések operatív támogatása
  • az osztály önálló képviselete külső és belső szervek felé

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • minimum 3 éves számviteli tapasztalat nagyvállalati, könyvvizsgálati vagy pénzügyi környezetben
  • számviteli jogszabályok és az IFRS előírások ismerete
  • DipIFR, ACCA vagy IFRS mérlegképes könyvelői végzettség előny

Amit kínálunk

  • nagyvállalati környezet
  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Horváth
boglarka.horvath@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.