Üzleti Intelligencia Szakértő/ Business Intelligence

Pénzintézeti partnerünk csapatába tapasztalt Üzleti Intelligencia Szakértőt keresünk. Amennyiben van tapasztalatod ezen a területen és szívesen dolgoznál banki környezetben, jelentkezz!

Feladatok

  • az adattárházzal kapcsolatos üzleti definíciók koordinálása, a konzisztencia és az érintettek közötti konszenzus felügyelete
  • a sztenderd definíciók szerinti “One Language” jelentések közzététele
  • az üzleti intelligencia modellek készítése komplex üzleti döntések támogatásához
  • az adattárház változáskezelési folyamatainak felügyelete
  • tranzakciós rendszerek üzlet szempontjából lényeges változásainak nyomon követése, különös figyelemmel a különböző projektekre
  • az adattárház integritásának és adatminőségének a felügyelete

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági/matematikai/programozói végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • a jövedelmezőség kimutatásához szükséges számviteli és kontrolling szaktudás
  • 2-3 év releváns munkatapasztalat
  • Oracle adatbázis kezelés és lekérdező eszközök ismerete előny
  • SQL programnyelv ismerete

Amit kínálunk

  • modern irodai környezet
  • lehetőség a hosszú távú elhelyezkedésre
  • előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Horváth
boglarka.horvath@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.