Festékipari értékesítő

Speciális vegyipari alapanyagok és termékek nagykereskedelmével foglalkozó nemzetközi ügyfelünk számára keresünk Festékipari üzletkötő pozícióba festékipari ismerettel rendelkező, az értékesítés területén hosszú távon motivált kollégát!

Feladatok

  • A képviselt vegyipari cégek termékeinek értékesítése az ország területén
  • Folyamatos kapcsolattartás és tárgyalás a meglévő partnerekkel B2B szegmensben
  • Új ügyfelek felkutatása, vevői igények felmérése
  • Termék- és a kapcsolódó szolgáltatási árajánlatok kidolgozása, szerződések kötése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Projektek nyomon követése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, riportok készítése

Elvárások

  • Festékipari, vegyipari alapanyagok ismerete
  • Vegyészmérnöki/vegyész diploma előnyt jelent, de nem feltétel
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazás vállalása (főleg Magyarországon, esetenként külföldön)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rendszeres szakmai képzések belföldön és külföldön egyaránt
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
gergely.pomazi@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.