Szoftvertesztelő

Több országban jelen lévő nemzetközi megbízónk bővülő fejlesztő csapatába keresünk Szoftvertesztelő kollégát automatizálási tapasztalattal.

Feladatok

  • A szoftverfejlesztői csapat tagjaként részvétel a cég által fejlesztett telekommunikációs rendszer manuális és automatizált tesztelésében
  • Tesztelési terv készítésében való részvétel
  • Tesztrendszerek karbantartása
  • Automatikus tesztek futtatása, felügyelete, konfigurálása
  • Tesztjegyzőkönyv elkészítése
  • Rendszerszervezésben, elemzésben való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év szoftvertesztelői munkatapasztalat
  • Tesztelési módszertanok ismerete
  • Automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Tesztelési tervek készítésében szerzett tapasztalat
  • Java és/vagy C# környezet ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő, lelkes csapat
  • Versenyképes juttatás
  • Szakmai kihívások, utazási lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Németh Anett
anett.nemeth@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.