Linux Rendszermérnök

Ügyfelünk audio-videó technológiákban rejlő innovatív megoldások megvalósításával foglalkozik. Az ő csapatukba keresünk Linux Rendszermérnök kollégát.

Feladatok

  • Linux alapú rendszerek üzemeltetése - infrastruktúra és alkalmazás üzemeltetés, hibakeresés
  • Üzemeltetés fejlesztésében való részvétel
  • Rendszerintegrációs munkák, projektekben való részvétel, rendszertervezés
  • Ügyfelek szakmai támogatása távolról és lokálisan

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai/mérnöki végzettség preferált (vagy folyamatban lévő tanulmányok)
  • 1-3 év releváns tapasztalat
  • Linux operációs rendszer rendszerszintű ismerete, hálózatok és webes szolgáltatások legalább alapszintű ismerete
  • Linux alapú clusterek tervezésével és megvalósításával, üzemeltetésével kapcsolatos ismeretek.
  • Nagyteljesítményű webes szolgáltatásokkal kapcsolatos ismeretek (Apache, Nginx, PHP, MySQL és MySQL környezet üzemeltetésének ismerete előny.)
  • Elosztott és redundáns rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • PHP és JavaScript alapszintű ismerete. Git verziókezelő ismerete előny!
  • Perl/Python ismeret előny!
  • Angol szakmai kommunikációs szint
  • Pontosság, csapatmunkára való képesség, jó kommunikációs készség, rendezett megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű cég
  • Szakmai fejlődési lehetőség, széleskörű feladatok
  • Versenyképes juttatás

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Hubai
boglarka.hubai@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.