Targoncavezető

Nemzetközi vegyi anyag forgalmazó cég budapesti telephelyére keres megbízható Targoncavezető munkatársakat, a cég bővülése miatt.

Feladatok

Raktáron belüli gépi anyagmozgatás
Beérkezett áru kézi-, illetve gépi erővel történő elrakása
Szállító járművekről anyagok le- és felrakása
Adminisztráció

2 műszak vállalása:
7.00-14:30 és 13.00-20:30

Elvárások

Elengedhetetlen: Új típusú targoncavezetői engedély és jártasság!
Pontosság, minőségi munkavégzés
Csapatban való munkavégzés előnyben részesítése

Előnyt jelent, ha van tapasztalata vegyi anyag kezelésében, de nem feltétel.

Amit kínálunk

Biztos céges háttér
Motiváló bérezési csomag (cafetéria, bónusz, utazási térítés)
Összetartó csapat
Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
katalin.szilagyi@randstad.hu
06 30 98 100 58
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.