Szerelő szakmunka - Szállással

Szeretné a 2018-as évet új munkahelyen új városban kezdeni? Budapestre hirdetünk felvételt, szállást biztosítunk!

Jelentkezzen most!

Vasúti fékrendszereket gyártó partnercégünkhöz keresünk új munkavállalókat.

Mechanikus és elektronikai szerelői pozícióba.

Feladatok

  • A szereldében gyártandó fékegységek összeszerelése utasítások alapján
  • Gyártás közbeni minőség ellenőrzés
  • Dokumentáció

Gyárbővítés miatt folyamatos felvételt hirdetünk!
2018 -as munkába állás!

Elvárások

  • Középfokú mechanikai/gépészeti/műszaki vagy elektronikai szakmunkás végzettség VAGY
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, DE Pályakezdők jelentkezését is.
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre.
  • Autóipari környezetben eltöltött idő előnyt jelent.
  • Több műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

  • Korrekt juttatási csomag
  • Multinacionális modern gyártási környezet
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kissné Szilágyi Katalin
katalin.szilagyi@randstad.hu
06 30 98 100 58
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.