Gépkezelő

Debreceni csapágygyűrű forgácsoló cég keres esztergáló üzembe
GÉPKEZELŐI munkakörbe új munkatársakat.

Feladatok

  • Kovácsolt csapágy gyűrűk esztergálási megmunkálási munkafázisainak elvégzése
  • A programozók által megírt programok használata
  • A megmunkált alkatrészek utómunkálása, minőségi szempontok szerinti ellenőrzése
  • A készre forgácsolt munkadarabok méreteinek ellenőrzése
  • Szükség szerint a kollegák támogatása

Elvárások

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pontosság, precizitás
  • Megbízhatóság
  • Szabálykövetés, szabálytudatosság
  • Minőségi munkavégzés

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Gépi forgácsoló, CNC forgácsoló végzettség
  • Képesség a kollégáktól való tanulásra

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Azonnali munkakezdés
  • Cafeteria juttatások
  • Kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Debrecen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pártai Beáta
m +36 30 281 3989
beata.partai@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.