Szerviztechnikus

Dinamikusan fejlődő, fiatalos budapesti ipari konyhagépek forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk tapasztalt Szerviztechnikust.

Feladatok

  • Beérkező szervizbejelentések kezelése
  • Ipari konyhai berendezések szerelése, karbantartása
  • Háztartási konyhai berendezések javítása
  • Alkatrészek belföldi beszerzése
  • Adminisztratív feladatok pl. készpénzes számla kiállítása

Elvárások

  • Műszerész végzettség és legalább 3 év szakmai tapasztalattal
  • B típusú jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Alapvető angol szövegértés (gyári leírások, műszaki ábrák értelmezéséhez)
  • Csapatszellem
  • Felhasználói szintű számítógép használat (e-mail, excel)

Munkavégzés helye:
Budapest, Kelenföld

Munkaidő:
8-16.30

Amit kínálunk

  • Korrekt fizetés
  • Önálló munkavégzés
  • Céges autó a munkavégzéshez
  • Folyamatos továbbképzés
  • Tiszta és felszerelt munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jelentkezést várjuk e-mailben megküldött önéletrajzával:
katalin.szilagyi@randstad.hu

Érdeklődni lehet munkaidőben: +36 30 981 0058
Kissné Szilágyi Katalin HR tanácsadónál
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.