Elektronikai Szerelő

Fontos a modern, biztonságos munkakörnyezet?
Stabil jövőképpel rendelkező munkahelyet keresel?
Fiatalos csapatban szeretnél dolgozni, az sem baj, ha több műszakban?

Jelentkezz Elektronikai szerelőnek fékrendszerek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz!

Feladatok

  • Munkautasítás alapján elektronikai termékek elő- és végszerelése
  • Pneumatikus és elektromechanikus eszközök összeszerelése, tesztelése, ellenőrzése
  • Fékberendezések elektronikus tesztelése
  • Hibajegyzék készítése, azok rögzítése

Elvárások

  • Elektronikai vagy mechanikai szakirányú végzettség vagy megfelelő tapasztalat (elektrotechnikus; műszerész, villanyszerelő, elektromos karbantartó)
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • Gyártó- vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent, DE Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Modern géppark és korszerű feltételrendszer
  • Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kissné Szilágyi Katalin
katalin.szilagyi@randstad.hu
06 30 98 100 58
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.