Telefonos munkatárs

Budapesti pénzügyi megoldásokat kínáló neves partnercégünkhöz keresünk: Telefonos munkatársat.

Feladatok

A munkakör célja:

A beérkező személyi kölcsön és egyéb hiteligénylések telefonon keresztül történő minőségi kiszolgálása, az ügyfelek igényeinek felmérése és testre szabott, egyedi ajánlat elkészítése.

A munkatárs kiemelt feladatai:

  • A bank termékeinek telefonos értékesítése

  • Gyors és pontos ügyfélkiszolgálás

  • A telefonhívással összefüggő adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú végzettség

  • Ügyfélkezelési tapasztalat elvárás - telefonos értékesítői tapasztalat előnyben

  • Értékesítési szemlélet / tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Ügyfél- és teljesítmény-centrikus szemlélet

  • Határozott, udvarias fellépés

  • Hatékony részvétel csapatmunkában

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Precíz, pontos és gyors munkavégzés

  • Kiváló problémamegoldó képesség, önállóság

  • Jó stressz-tűrő képesség, terhelhetőség

  • Felhasználói szintű számítás technikai ismeretek (Word, Excel)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés (havi fix alapbér+teljesítményalapú bónuszrendszer+cafetéria)
  • Stabil háttér
  • Belvárosi nyitott iroda
  • Fiatalos, motiváló csapat és mentor program

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
katalin.szilagyi@randstad.hu
06 30 98 100 58
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.