Operatív beszerző

Egyedi tervezésű emelődaruk gyártásával foglalkozó partnerünk operatív beszerző pozícióba keresi új munkavállalóját.

Feladatok

  • Termeléshez szükséges anyagok beszerzése (alap- és segédanyagok)
  • Megrendelések kiadása a vállalatirányítási rendszeren keresztül, az igények, és a rendelkezésre álló információk alapján
  • Beszállítói visszaigazolások kérése, és ellenőrzése, beszállítókkal való egyeztetések (szállítási paraméterek, mennyiségek, dokumentumok)
  • Folyamatos készlet, és felhasználás követés - interaktív újratervezés
  • Vállalatirányítási rendszer naprakészen tartása
  • Információszolgáltatás a társterületeknek: minőségügy, termelés, logisztika
  • Folyamatfejlesztésekben való részvétel

Elvárások

  • Kereskedelmi vagy logisztikai középfokú végzettség
  • Beszerzésben szerzett minimum 3 éves gyakorlat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. SAP)
  • Közép szintű angolnyelv-tudás
  • Magas szintű kommunikációs, tárgyaló- és befolyásoló képesség
  • Magas szintű informatikai felhasználói készség
  • Jó problémamegoldó, szervező és konfliktuskezelő készség Precíz, önálló munkavégző képesség
  • Logisztikai affinitás, lojális gondolkodás, egészséges munka attitűd.

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • fejlődési, valamint karrier lehetőségek

Munkavégzés helye

Gyöngyös

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Benjamin Tisza
benjamin.tisza@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.