Étrend-kiegészítő és gyógyszer csomagoló

Nemzetközi gyógyszeripari partnerünk dinamikusan bővülő csapatába keresünk új kollégákat csomagló pozícióba budapesti telephelyre, azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • elsősorban étrend-kiegészítők, illetve gyógyszerek címkézése, csomagolása
  • gyártási dokumentáció elkészítése magyar nyelven, megfelelő betanítási idő után
  • címkéző, fóliázó és egyéb, a gyártáshoz szükséges gépek kezelése
  • gyártási dokumentáció ellenőrzése
  • esetenként hűtős szobában történő munkavégzés, ahol a hűtő hőmérséklete 2-8°C

Elvárások

  • nagyfokú rugalmasság vállalása-> 4 hónapos munkaidőkeretben történő foglalkoztatás, hétfő és vasárnap közötti nappali és heti egyszeri éjszakai munkavégzéssel
  • jó állóképesség
  • jó kézügyesség
  • pontosság

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • munkába járási költségtérítés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dalma Ivett Kocsis:06 (30) 428 77 39 vagy ivett.dalma.kocsis@randstad.hu
Déri Piroska: 06 (30) 340 89 02 vagy piroska.deri@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.