Csomagoló

Női higiéniés termékek gyártása

Feladatok

Női higiénés termékek gyártásával foglalkozó multinacionális partnerünk számára keresünk új munkatársat csomagoló munkakörbe, azonnali kezdéssel!

  • Higiénés termékek csomagolása,
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása (H-P)
  • büntetlen előélet

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi vállalatnál
  • Kíváló, tiszta munkakörülmények
  • Béren kívüli juttatások (ajánlási bónusz, Szép kártya)
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Csömör

Céges autóbusz ami térítésmentesen igénybe vehető.

A busz útvonala:
Monor- Péteri- Gyömrő- Maglód- Csömör
Budapest felől
Tápióság felől

Munkavégzés helye

Csömör, Mór

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pincze Pálma
palma.pincze@randstad.hu
m +36 30 542 8673
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.