Front-end fejlesztő

Magyar tulajdonú, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező partnerünk részére keresünk tapasztalt Front-end fejlesztő kollégát.

Feladatok

  • Reszponzív webalkalmazás fejlesztése.
  • Integráció saját és 3rd party API-kal.
  • Új technológiák keresése, beépítése optimalizálás céljából a jelenlegi rendszerbe.

Elvárások

  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Javascript
  • Babel.js / ES6, React / Angular / Vue.js framework, webpack, grunt, gulp. git
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Proaktivitás

Előnyt jelent: Site -build tapasztalat

Amit kínálunk

  • Változatos projektek
  • Friss technológiák
  • Szakmai kihívások

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Szentes
zsofia.szentes@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.