Minőségbiztosítási rendszerménök

Több, mint 100 éves múlttal rendelkező, jelenleg Magyarországon 1200 főt foglalkoztató nemzetközi, fémöntészettel és megmunkálással foglalkozó autóipari gyártó partnerünk számára keresünk Minőségbiztosítási rendszermérnököt.

Feladatok

Az új mérnök kolléga legfőbb feladata a közeljövőben várható minőségbiztosítási rendszer változásainak (átállás ISO/TS 16949-ről IATF 16949-re) teljes körű menedzselése és a rendszer további működtetése, oktatások és auditok lebonyolítása.

Elvárások

Az új minőségbiztosítási kolléga számra elengedhetetlen:
  • legalább 3-5 év tapasztalat minőségbiztosítási rendszerek üzemeltetésében
  • ISO/TS 16949 és VDA 6.3 alapos ismerete
  • határozott fellépés és magabiztosság

Amit kínálunk

A cég kiemelkedő alapfizetést és további szakmai fejlődési lehetőségeket biztosít.

Munkavégzés helye

Oroszlány

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jelentkezését elküldheti a "Jelentkezzen most" gombbal vagy az alábbi e-mail címre.

tamas.imre@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.