Területi Vezető

Nemzetközi partnerünkhöz, aki az FMCG területen tevékenykedik keresünk egy dinamikus, vezetői tapasztalattal már rendelkező Területi Vezetőt Nyugat-Magyarország területére.

Feladatok

  • A területi képviselők napi, heti, havi szintű munkájának koordinálása és ellenőrzése
  • A nyugat-magyarországi régióban biztosítsa a területi képviselői csapat kereskedelmi céljainak elérését
  • A területi képviselők havi teljesítményének értékelése
  • Az irányítása alatt dolgozó képviselők szakmai fejlesztése (közös munkanapok megtervezése, majd pedig visszajelzés biztosítása)
  • Versenytársak folyamatos figyelemmel követése
  • Adminisztrációs folyamatok követése és betartása

Elvárások

  • FMCG területen szerzett releváns értékesítői tapasztalat
  • Legalább két éves vezetői tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló készség, tulajdonosi szemlélet
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatások
  • Céges autó privát használatra is
  • Karrier egy nemzetközi FMCG cégnél
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Nyugat - Magyarország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zita Deákné Töreky
zita.toreky@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.