IT Recruiter Gyakornok

Bővülő, informatikai keresésekkel foglalkozó csapatunk részére keresünk kommunikatív, talpraesett HR gyakornokot.
Ha szeretnél Magyarország piacvezető munkaerő-közvetítő cégénél dolgozni, egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni, jelentkezz gyakornoknak a Randstadhoz!

Feladatok

  • Szoros együttműködés és tanulási lehetőség tapasztalt tanácsadóinkkal
  • Önéletrajzok előszűrése
  • Telefonos és személyes interjúk menedzselése (nyelvtudás ellenőrzése)
  • Folyamatos kapcsolattartás a jelöltekkel
  • Álláshirdetések szerkesztése
  • Interjúk szervezése
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Nappali hallgatói jogviszony még legalább fél évig
  • Minimum 20-25 óra munkavégzés/hét
  • Jó kommunikációs készség
  • Talpraesettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Rugalmasan oszthatod be az idődet!
  • Kimagasló munkahelyi környezetben dolgozunk.
  • Hozzánk könnyen eljutsz, irodánk jól megközelíthető.
  • Lehetőséged nyílhat tapasztalt tanácsadóinkkal interjúztatni.
  • Velünk jól fogod érezni magad, egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz!
  • Tőlünk komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, ha kávéfőző/fénymásoló gyakornokságot keresel, nem nálunk a helyed!
  • Nekünk az az érdekünk, hogy a legtöbbet kihozzuk a gyakorlati időszakodból, és hogy ez a lehető legizgalmasabban és legtevékenyebben teljen!
  • Hasznos piacismeretet szerezhetsz ügyfeleink megismerésével

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Németh Anett
+36308837464
anett.nemeth@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.