KKV Szegmens Marketing Menedzser

- Jól ismered a KKV, mikrovállalati szektort?
- Banki tapasztalattal rendelkezel?
- Jól beszélsz angolul?
- Szívesen lennél egy csapat mentora, a vezetőd jobbkeze?

Amennyiben igen, jelentkezz pénzintézeti partnerünkhöz!

Feladatok

  • Új termékek kitalálása, aktív részvétel az ötletelésben
  • Szoros együttműködés a termékgyárral, akik a terméket realizálják
  • Kollégák összefogása, szakmai iránymutatás számukra
  • Piackutatás, elemzések készítése
  • Versenytársak és az európai innovációk figyelemmel kísérése
  • Kampányok felállítása
  • Stratégiaalkotás
  • Társosztályokkal való együttműködés, projektekben való részvétel
  • Az ügyféligények és viselkedésük monitorozása

Elvárások

  • KKV szektor ismerete
  • Legalább 3 év marketing tapasztalat a bankszektoron belül
  • Sales tapasztalat előny
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Proaktív, energikus személyiség
  • Analitikus gondolkodásmód, stratégiaalkotásra való képesség
  • Kiváló kommunikációs készségek

Amit kínálunk

  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Előrelépési lehetőségek
  • Stabil vállalati háttér
  • Nagyvállalati közeg, multinacionális háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Horváth
boglarka.horvath@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.