Bejövő számla könyvelő

Dán multinacionális partnerünkhöz keresünk Pályakezdő Bejövő Számla Könyvelőt. Ha szeretnéd kipróbálni milyen egy nemzetközi cégnél dolgozni, mindezt családias hangulattal fűszerezve, akkor várjuk jelentkezésed!

Feladatok

Bejövő számla könyvelőként az alábbiak lesznek a feladataid:
  • bejövő számlák feldolgozása és könyvelése
  • utazási költségekkel kapcsolatos riportok készítése
  • részvétel havi, negyedéves és éves zárásokban
  • könyvvizsgálattal kapcsolatos feladatokban való aktív részvétel
  • számlaegyenlegek vizsgálata és összeegyeztetése
  • migrációban való részvétel
  • új projektek támogatása
  • társosztályokkal való szoros kapcsolattartás

Elvárások

Kiváló jelölt vagy, ha:
  • rendelkezel főiskolai/egyetemi végzettséggel (pénzügyes végzettség nem feltétel)
  • beszélsz középszinten angolul
  • szeretnéd kamatoztatni tudásod multinacionális környezetben
  • szeretnél sokat fejlődni a pénzügy területén
  • érdekel az SSC-k világa
  • előnyt jelent, ha van SAP ismereted vagy dolgoztál hasonló pozícióban

Amit kínálunk

  • ember központú cégkultúra
  • flexibilis munkaidő beosztás
  • fejlődési lehetősége
  • versenyképes fizetési csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

András Fehér
andras.feher@randstad.hu | +36 30 733 8524
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.